رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 16 January

نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا با حضور مسئولان شهرستان ورامین روز یکشنبه گشایش یافت. فرماندار شهرستان ورامین درحاشیه این مراسم گفت: در این نمایشگاه 50 غرفه از تولیدکنندگان شهرستان، مایحتاج عمومی مردم را به صورت مستقیم و بدون واسطه، در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد. محمدرضا یوسفی گفت: در این نمایشگاه محصولاتی نظیر کیف […]

نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا با حضور مسئولان شهرستان ورامین روز یکشنبه گشایش یافت.

فرماندار شهرستان ورامین درحاشیه این مراسم گفت: در این نمایشگاه 50 غرفه از تولیدکنندگان شهرستان، مایحتاج عمومی مردم را به صورت مستقیم و بدون واسطه، در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.
محمدرضا یوسفی گفت: در این نمایشگاه محصولاتی نظیر کیف و کفش، آجیل و خشکبار، البسه، لوازم منزل ، شیرینی و شکلات با بهترین کیفیت و قیمت پائین تر از بازار عرضه می شود.
وی اظهارکرد: تمامی شرکت کنندگان در این نمایشگاه از تولید کنندگان شهرستان ورامین هستند.
یوسفی تصریح کرد: قیمت تمامی کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه از سوی اتحادیه های مربوطه کارشناسی شده و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف نیز بر کیفیت و قیمت کالاها نظارت می کنند.
فرماندار ورامین گفت: در روزهای پایانی سال و به منظور کنترل بازار مصرف، بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به طور مستمر در بازار حضور داشته و بر نحوه فعالیت اصناف نظارت مستمر دارند ضمن آن که مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را از طریق تلفن 124 به اطلاع بازرسان برسانند.
نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ورامین به مدت ده روز از ساعت 10 تا 22 در خیابان شهید بهشتی ، ترمینال سابق پذیرای مردم است.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط