رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۵ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 22 March

اهدای جهیزیه همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) یازده جهیزیه اهدایی از سوی مقام معظم رهبری بین زوج های جوان بخش جواد آباد ورامین توزیع شد.  دراین مراسم که با حضور مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء ، امام جمعه وبخشدارجوادآباد ورامین وجمعی از مسئولان ادارات این بخش برگزارشد جهیزیه های اهدایی شامل اقلامی مانند […]

اهدای جهیزیه

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) یازده جهیزیه اهدایی از سوی مقام معظم رهبری بین زوج های جوان بخش جواد آباد ورامین توزیع شد.

 دراین مراسم که با حضور مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء ، امام جمعه وبخشدارجوادآباد ورامین وجمعی از مسئولان ادارات این بخش برگزارشد جهیزیه های اهدایی شامل اقلامی مانند یخچال ، تلویزیون ، لوازم برقی ، فرش ولوازم آشپزخانه بین زوج های جوان توزیع شد.

کیومرث صمدی مدیر عامل شرکت تهران گسترش در مراسم اهدای 11 جهیزیه به جوانان جوادآباد گفت : این جهیزیه ها هدیه ای است برای جوانان که به سمت سنت مورد تاکید پیامبر(ص) تشویق شوند و به زودی ازدواج کنند.

وی افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء در سراسر کشور اقدامات مختلف عمرانی و رفاهی را انجام داده است و مجوز شرعی و قانونی این هزینه کردها را گرفته است.

صمدی اظهار داشت: مجوزی را دریافت کرده ایم که در هر که محلی پروژه ای را گرفته ایم بتوانیم تا شعاع 70کیلومتری اقدامات محرومیت زدایی را اجراکنیم و برای بهتر شدن این هزینه کردها با بزرگان آن منطقه مذاکراتی صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: از امام جمعه و بخشدار جوادآباد تقدیر می کنیم که همیشه پای کار بوده و راهبردهای خوبی را ارائه کردند و در اولین اقدامات توانسته ایم مبلغی را به جهیزیه اختصاص دهیم که امروز شاهد قسمتی از این اقدامات هستیم.

مدیر عامل شرکت تهران گسترش تصریح کرد: در مجموعه های شرکت تهران گسترش تا به امروز حدود 10 میلیارد ریال هزینه محرومیت زدایی شده است که رضایت عموم مردم را در برداشته است.

حجت الاسلام حسین رضاپور امام جمعه جوادآباد نیز در مراسم اهدای جهیزیه به زوجهای جوادآباد گفت: اینکه پیامبر(ص) به حضرت زهرا(س) می فرمایند ام ابیها به این معنا است که حضرت زهرا(س) هم مادر ولایت است و هم مادر رسالت.

وی خاطر نشان کرد: امروز مصداق بارز کلمه طیبه که در قرآن آمده است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که ریشه بسیار قوی دارد و شاخ و برگ آن را نیز تمام دنیا گرفته است و با هیچ بادی نمی لرزد.

حجت الاسلام رضاپور بیان کرد: میوه و ثمره این شجره طیبه همیشگی است و سپاه پاسداران نیز علاوه بر اینکه همه عالم آن را می بیند و از برکاتش همگان استفاده می کنند و همیشه در حال ثمر دادن است و زمانی نیست که بهره مندی مردم از ثمرات آن از بین رود.

امام جمعه جوادآباد اظهار داشت: سپاه در قسمتی در سوریه ورود می کند، در قسمت دیگر در زمینه عمرانی و محرومیت ورود می کند، پروژه هایی که دولت یا شرکت ها نمی توانند آن را اجرا کنند سپاه وارد شده و به اتمام می رساند و یا زمانی که ارگان ها در زلزله و سیل و سقوط هواپیما نمی توانند کاری کنند دست به دامن سپاه می شوند.

رضاپور تصریح کرد: سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ریشه در ولایت دارد و شاخ و برگ آن سر به افلاک کشیده است و نگاه به اقدامات ناچیز نمی کند زیرا آنها نگاه به جزئیات نمی کنند و ولایی مانده اند.

وی با بیان اینکه ولایت پذیری سپاه پاسدران انقلاب اسلامی باعث ماندگاری سپاه شده است، گفت: هیچ کس در این دنیا راحت نیست اما زوجهای جوان ما باید بدانند که در سختی ها از خداوند روبرگردان نشوید.

حجت الاسلام رضاپور افزود: همگان باید بدانند که باطن زندگی خود رانباید با ظاهر زندگی دیگران مقایسه کنند.

وی خاطر نشان کرد: بیش از 800 بسته ارزاق امسال از سوی شرکت تهران گسترش بین نیازمندان تقسیم شده است که باید از این اقدامات تقدیر کرد.

جوادآباد ورامین ازلحاظ وسعت ، بزرگترین بخش استان تهران است و  بیش از 10 هزار نفر در آن ساکن هستند.

اخبار مرتبط