رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۵ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 22 March

معاون فرماندار ورامین: معاون اداری مالی فرماندار ورامین گفت: اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های دولت قرار دارد و خروجی طرح‌ها باید به اشتغال‌زایی و تولید منجر شود.  مجتبی بوربور، از اشتغال‌زایی به‌عنوان اولویت برنامه‌های دولت یاد کرد. وی با تبریک فرارسیدن ایام ولادت حضرت فاطمه‌زهرا (س) گفت: سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری حضرت امام […]

معاون فرماندار ورامین:
معاون اداری مالی فرماندار ورامین گفت: اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های دولت قرار دارد و خروجی طرح‌ها باید به اشتغال‌زایی و تولید منجر شود.

 مجتبی بوربور، از اشتغال‌زایی به‌عنوان اولویت برنامه‌های دولت یاد کرد.

وی با تبریک فرارسیدن ایام ولادت حضرت فاطمه‌زهرا (س) گفت: سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای به‌عنوان سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری شد و نهادها و ادارات در این راستا حرکت‌های خوبی در این راستا انجام دادند.

معاون اداری مالی فرماندار ورامین افزود: شورای برنامه‌ریزی و اشتغال شهرستان ورامین با تلاش تا در پایان سال 96 این مهم در سطح شهرستان پیگیری می‌کنند تا جوانانی که طرح و برنامه در این خصوص داشته باشند را راهنمایی می‌کند.

بوربور بیان کرد: در حوزه اشتغال شهرستان ورامین جایگاه مناسبی را در بین شهرستان‌های استان تهران به خود اختصاص داده و نتایج خوبی را به دست آورده و این جایگاه با افزایش فعالیت‌های مربوط به اشتغال‌زایی و تولید در همه عرصه‌ها، ارتقا می‌یابد.

وی گفت: با توجه به فرمایشات رهبری مهم‌ترین رویکرد دولت توجه به پروژهای اقتصادی و اجتماعی است که خروجی آن به اشتغال‌زایی و تولید منجر شود.

معاون اداری مالی فرماندار ورامین گفت: شهرستان ورامین از ظرفیت‌های ویژه‌ای برخوردار است که باید این ظرفیت‌ها از سوی مسؤولان شناسایی شود تا منجر به اشتغال شود.

بوربور بیان داشت: عمد فعالیت‌ها و اشتغال‌زایی‌هایی صورت‌گرفته در بخش کشاورزی و ایجاد گلخانه است که در راستای اقتصاد مقاومتی است که اگر حمایت‌های خوب در بخش صورت گیرد، می‌توانیم خیلی از مشکلات جوانان را حل کنیم.

وی افزود: در چند ماه اخیر با حمایت‌هایی که صورت گرفت چندین پروژه گلخانه‌ای در راستای اقتصاد مقاومتی با حضور مسؤولان در شهرستان افتتاح شد.

معاون اداری مالی فرماندار ورامین یادآور شد: شهرستان ورامین در بخش گلخانه پتانسیل‌های خوبی دارد که می‌توانیم در بخش کشاورزی انقلاب ایجاد کنیم.

بوربور گفت: جوانانی ورامینی اگر طرح و برنامه‌ای در خصوص اشتغال به‌خصوص بخش صنعت و کشاورزی داشته باشند مجموعه فرمانداری و جهاد کشاورزی از طرح‌های اشتغال‌زایی در بحث اقتصاد مقاومتی حمایت لازم را خواهد داشت.

وی از رؤسای ادارات خواست: هر فرد یا گروهی که جهت اشتغال‌زایی و تولید به آن‌ها مراجعه می‌کند از سنگ‌اندازی و نامه‌نگاری‌های غیرضروری خودداری کنند و پشتیبان تولیدکنندگان باشند.

اخبار مرتبط