رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 21 March

رییس شورای اسلامی شهر ورامین: ورامین- رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: باید همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود منطقه «خیرآباد» در اجرای برنامه های فرهنگی به کار گرفته شود.  سید رضا احمدی صبح چهارشنبه در بازدید از قسمت های مختلف خانه فرهنگ «خیرآباد» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید از همه ظرفیت ها […]

رییس شورای اسلامی شهر ورامین:

ورامین- رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: باید همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود منطقه «خیرآباد» در اجرای برنامه های فرهنگی به کار گرفته شود.

 سید رضا احمدی صبح چهارشنبه در بازدید از قسمت های مختلف خانه فرهنگ «خیرآباد» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در برنامه ریزی و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی در منطقه خیرآباد استفاده شود.

احمدی در این بازدید چند ساعته که با حضور علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین انجام شد افزود: خانه فرهنگ خیرآباد ظرفیت خوبی برای انجام فعالیت های فرهنگی و تبدیل تهدیدات فرهنگی و اجتماعی این منطقه پرجمعیت و آسیب پذیر به فرصت هایی درخشان در زمینه آموزش و ارتقاء سطح فرهنگ منطقه و تشکیل جمعیتی پویا، فعال و شاداب است‌.

وی ضمن تقدیر از دغدغه ها و پیگیری های اعضای هیات امناء و به خصوص امام جمعه پرتلاش منطقه خیرآباد در زمینه فعال کردن این خانه فرهنگ گفت: مطمئنا با حمایت های شورای اسلامی شهر و جدیت شهرداری و تلاش مدیران و کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و بهره گیری از رهنمودهای امام جمعه منطقه، می توانیم شاهد رونق و ارتقاء فرهنگ این منطقه در دوره جدید مدیریتی این خانه فرهنگ باشیم.

اخبار مرتبط