رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 21 March

رئیس منابع طبیعی قرچک و ورامین: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های قرچک و ورامین گفت: دانش‌آموزان در جهت حفظ منابع طبیعی پیشگام‌تر از بزرگان و مسؤولان باشند. احمد فدایی پیش از ظهر امروز در مراسم درخت‌کاری که در مدرسه شرافت شهرستان قرچک برگزار شد، اظهار داشت: هفته منابع طبیعی و روز درخت‌کاری را […]

رئیس منابع طبیعی قرچک و ورامین:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های قرچک و ورامین گفت: دانش‌آموزان در جهت حفظ منابع طبیعی پیشگام‌تر از بزرگان و مسؤولان باشند.

احمد فدایی پیش از ظهر امروز در مراسم درخت‌کاری که در مدرسه شرافت شهرستان قرچک برگزار شد، اظهار داشت: هفته منابع طبیعی و روز درخت‌کاری را که با شعار منابع طبیعی با مردم، برای مردم را به همه شهروندان تبریک عرض می‌کنم.
وی گفت: ارزش نهادن به فرهنگ درخت‌کاری و منابع طبیعی از اقداماتی بسیار خوبی است که در مدیریت آموزش‌ و پرورش به آن پرداخته‌ شده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های قرچک و ورامین گفت: در کاشت نهال باید از درختانی استفاده شود که آب کمتری را مصرف کنند و زود به رشد واقعی خود برسند.
فدایی بیان کرد: همه باید در حفظ و نگهداری منابع طبیعی کوشا باشند و در صورت مشاهده تخلف و قطع درختان آن را به مراجع قضایی اطلاع دهند، چون عده‌ای از چوب و منابع طبیعی را برای درآمدزایی استفاده می‌کند و مافیایی برای قاچاق چوب در کشور به راه انداخته‌اند.
وی خطاب به دانش آموزان در خصوص حفظ منابع طبیعی اظهار داشت: دانش‌آموزان در امربه‌معروف و نهی از منکر در جهت حفظ منابع طبیعی پیشگام‌تر از بزرگان و مسؤولان باشند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های قرچک و ورامین تأکید کرد: در ایام عید و در زمان تعطیلات وقتی به دامن طبیعت می‌روید، از قطع درختان و آسیب زدن به منابع طبیعی خودداری کنید و اجازه ندهید که در جنگل و منابع طبیعی آتش روش کنند که باعث آتش‌سوزی شود.
در این مراسم پنج درخت به نام شهدای مدافع حرم توسط مسؤولان کاشته شد تا یاد این شهدا همیشه زنده بماند.

اخبار مرتبط