رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۵ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 22 March

مدیر عامل  سازمان اتوبوسرانی ورامین: ورامین- مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه گفت: هر گونه افزایش نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری در ایام منتهی به پایان سال ٩٦ و همچنین سال جدید ممنوع است. حسن خوانساریان صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه هیچ کدام از ناوگان تحت پوشش حق افزایش کرایه […]

مدیر عامل  سازمان اتوبوسرانی ورامین:
ورامین- مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه گفت: هر گونه افزایش نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری در ایام منتهی به پایان سال ٩٦ و همچنین سال جدید ممنوع است.

حسن خوانساریان صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه هیچ کدام از ناوگان تحت پوشش حق افزایش کرایه در ایام پایان سال و عید نوروز را ندارند، اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای حضور فعال ناوگان حمل و نقل در ایام نوروز ٩٧ انجام شده است و هیچ مشکلی در ارائه سرویس دهی به شهروندان را نخواهیم داشت.

خوانساریان با اشاره به اینکه بیش از ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس از بخش خصوصی در پنج خط مشغول هستند ادامه داد: تدابیر لازم در سال جدید در تمامی مسیرها برای سرویس به همشهریان اندیشیده شده است و از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای حضور مینی بوس و اتوبوس ها انجام گرفته است.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی تصریح کرد:بازرسی سازمان اتوبوسرانی ‌در همه روزهای تعطیل فعال بوده ‌و شهروندان می توانند جهت اعلام نظر و انتقادات خود با شماره های ۰۲۱۳۶۲۶۷۱۶۴ و ۰۲۱۳۶۲۶۷۲۴۶ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط