رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 16 January

به همت مدیریت شهری فرون آباد با کاشت گل های بهاری، شهروندان فرون آبادی شاهد بهار زودتر از موعد در این شهر هستند. به گزارش خبر استان، شهردار فرون آباد از کاشت گل های فصلی در سطح این شهر خبر داد و افزود: بهار همواره یادآور خاطرات خوب برای شهروندان است و امسال قصد داریم […]

به همت مدیریت شهری فرون آباد با کاشت گل های بهاری، شهروندان فرون آبادی شاهد بهار زودتر از موعد در این شهر هستند.

به گزارش خبر استان، شهردار فرون آباد از کاشت گل های فصلی در سطح این شهر خبر داد و افزود: بهار همواره یادآور خاطرات خوب برای شهروندان است و امسال قصد داریم با ایجاد شهری با زیبایی های خاص، بهاری با خاطره های ماندگار را برای مردم شایسته شهرمان به ارمغان آوریم.

مهندس کوروش میرزایی تصریح کرد: شهرستان پاکدشت پایتخت گل ایران است پس لازم است شهروندان و مسافران نوروزی که نظاره گر شهر پر آتیه فرون آباد هستند چهره ای متفاوت از زیبایی های شهری را ببینند.

وی با اشاره به طرح هایی زیر بنایی در نظر گرفته شده برای فرون آباد تاکید کرد: در این زمان کوتاه که توفیق خدمت به مردم این شهر را دارم برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ماندگار برای تحول فرون آباد در نظر گرفته شد که شهروندان دراین مدت شاهد گوشه ای از آن بوده اند.

شهردار فرون آباد افزود: یکی از مشکلاتی که مدت ها شهروندان را رنج می داد کاهش ایمنی در معابر بود که با کارشناسی صورت گرفته و  نصب گل میخ در بزرگراه امام رضا(ع) و معابر شهری شاهد کاهش تصادفات خواهیم بود.

اخبار مرتبط