رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۵ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 22 March

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از رییس جمهور خواست تا به شهرستان‌های استان تهران سفر استانی داشته باشند. سید حسین نقوی حسینی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان‌های استان تهران ۴ میلیون جمعیت دارد، اظهار کرد: ۵ سال از دولت گذشته است […]

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از رییس جمهور خواست تا به شهرستان‌های استان تهران سفر استانی داشته باشند.

سید حسین نقوی حسینی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان‌های استان تهران ۴ میلیون جمعیت دارد، اظهار کرد: ۵ سال از دولت گذشته است اما یک سفر استانی به این شهرستان ها انجام نشده است. مردم از ما می‌پرسند چرا هیات دولت به شهرستان‌های استان تهران نمی‌آیند اگر دولت نمی‌خواهد با مردم ملاقات کند لااقل به این شهرستان‌ها سفر داشته باشد تا مشکلات را ببیند.

وی با اشاره به اینکه یک سفر استانی به این شهرستان‌ها انجام نشده است، گفت: مرحوم هاشمی سه بار، خاتمی دو بار و احمدی‌نژاد ۴ بار به این شهرستان‌ها سفر کرده است.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با اهانتی که رییس جمهور امروز به منتقدان کردند ما می‌ترسیم انتقاد کنیم چون ایشان هر بار به منتقدان توهین می‌کنند. در سطح ریاست جمهوری نیست که به منتقدان اهانت کنند. برخی اقدامات دولت درست نیست بلکه دولت باید به انتقادات گوش کند. دولت که ادعای دسترسی آزاد به اطلاعات و استقبال از نقد دارد باید حرف منتقدان را بشنود.

اخبار مرتبط