رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 March

رئیس فنی و حرفه‌ای قرچک و ورامین: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های قرچک و ورامین از برگزاری هشتمین آزمون الکترونیک جذب سربازمربی در فنی و حرفه‌ای استان تهران و شهرستان‌های قرچک و ورامین خبر داد. مهدی مبشر  اظهار داشت: سامانه مشمولان سربازمربی در سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران از ابتدای بهمن ماه […]

رئیس فنی و حرفه‌ای قرچک و ورامین:
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های قرچک و ورامین از برگزاری هشتمین آزمون الکترونیک جذب سربازمربی در فنی و حرفه‌ای استان تهران و شهرستان‌های قرچک و ورامین خبر داد.

مهدی مبشر  اظهار داشت: سامانه مشمولان سربازمربی در سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران از ابتدای بهمن ماه برای ثبت‌‌نام متقاضیان فعال‌ شده است.

وی افزود: متقاضیان امریه اعزامی یکم تیرماه سال 1397 می‌توانند جهت کسب اطلاع از نحوه و شرایط و چگونگی فرآیند ثبت‌ نام با مراجعه به آدرس www.portaltvto.com مراجعه و اقدام کنند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های قرچک و ورامین خاطرنشان کرد: کارکنان وظیفه به‌محض ورود به سازمان به‌منظور طی دوره پداگوژی (دوره ارتقای مهارت سربازمربی) به مرکز تربیت مربی واقع در استان البرز معرفی خواهند شد و بعدازآنکه در آزمون پایان دوره مرکز مذکور نمره حدنصاب قبولی اخذ کردند، به مراکز محل خدمت معرفی خواهند شد.

مبشر افزود: سربازان وظیفه طبق ساعت کاری مرکز محل خدمت باید در محل حضورداشته باشند و خدمت کارکنان وظیفه امریه‌دار با لباس شخصی بوده و باید برابر قانون اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان عمل کنند.

وی گفت: اولویت جذب مربی سرباز در مراکز قرچک و ورامین با نیروهای بومی منطقه هست.

اخبار مرتبط