رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 21 March

  شهردار ورامین با بیان اینکه مهم ترین معضل در محدوده ورامین کمبود راه است، گفت: تنها راه نجات ورامین از ترافیک احداث کمربندی جنوبی است. حسین دهقان صبح شنبه در جلسه دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین، اظهار داشت: در این دوره انتخاب شهردار تفاوت های زیدی را با […]

  شهردار ورامین با بیان اینکه مهم ترین معضل در محدوده ورامین کمبود راه است، گفت: تنها راه نجات ورامین از ترافیک احداث کمربندی جنوبی است.

حسین دهقان صبح شنبه در جلسه دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین، اظهار داشت: در این دوره انتخاب شهردار تفاوت های زیدی را با دوره های قبل شاهد بودیم و تفاوت این بود که دهقان با اعضای شورا رایزنی جدی نداشت و اگر اتفاقی افتاد لطف خدا بود و تفاوت دیگر این بود 9 نفر از اعضای شورا به یک گزینه رای دادند که مسئولیت را بسیار سنگین تر می کند.

دهقان با بیان اینکه ما باید از روزمرگی خارج شویم افزود: برخی از کارهای زودبازده و جاری مثل رفت و روب و فضای سبز و آسفالت و جدول گذاری در شهر باید انجام گیرد و به طور جدی پیگیری شود ولی در کنار اینها داشتن برنامه و انجام چند کار زیرساختی نیز بسیار مهم است و ورامین با قدمت چند صد ساله در مقابل شهرهایی که 20 سال است شهر شده اند عقب است و باید حتما برای توسعه شهر و اینکه می خواهیم مرکز استان شویم کارهای زیربنایی اساسی صورت بگیرد.

وی مهم ترین معضل در محدوده ورامین را راه دانست و گفت: ما در ورامین فاقد راه مناسب هستیم و باید در این زمینه کار انجام شود و اگر می خواهیم شهر را نجات دهیم باید روی کمربندی جنوبی شهر کار کنیم کما اینکه هم اکنون نقشه برداری های ابتدایی آغاز شده است و این ایجاد کمربندی جنوبی که 14 کیلومتر طول مسیر است و هزینه سنگینی دارد از اولویت ها شهر و جز ابر پروژه های شهر می باشد و در این زمینه نیز رایزنی های لازم انجام گرفته است.

شهردار ورامین در پایان بیان داشت: مورد بعدی که طراحی آن انجام شده است زیرگذر شهید مصطفی خمینی است که با احداث این زیرگذر رونق و توسعه شهر را در آن قسمت و همچنین تاثیر به سزای آن در ترافیک شهر را خواهیم داشت که انشااله بعد از تصویب در شورای شهر اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط