رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 21 March

بیش از 28 متخصص ودندانپزشک بسیجی با حضور در ورامین 550 بیمار یتیم و خانواده نیازمند شهرستان های جنوب شرق استان تهران را رایگان معاینه و درمان کردند. مجری طرح سلامت مهر گفت: امروز تعدادی از متخصصان و داندانپزشکان بیمارستان  و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برای ششمین بار طرح معاینه رایگان را برای  خانواده […]

بیش از 28 متخصص ودندانپزشک بسیجی با حضور در ورامین 550 بیمار یتیم و خانواده نیازمند شهرستان های جنوب شرق استان تهران را رایگان معاینه و درمان کردند.

مجری طرح سلامت مهر گفت: امروز تعدادی از متخصصان و داندانپزشکان بیمارستان  و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برای ششمین بار طرح معاینه رایگان را برای  خانواده های کم بضاعت ورامین ، قرچک و پیشوا اجرا کردند.

محمد صبوری افزود: بیماران از قبل شناسایی واولویت بندی شده اند و در صورت نیاز و تشخیص پزشکان، تداوم  درمان آنها صورت می گیرد.

وی افزود: امروز متخصصان داخلی ، اطفال ، عمومی به همراه دندانپزشکان متخصص وعمومی تمام اقدامات درمانی مورد نیاز بیماران را انجام دادند.

گروه خیریه  بشارت مهر از سال 92 به صورت خودجوش به منظور نشر و ترویج فرهنگ ایثار ، انفاق و زدودن غبار محرومیت از خانواده های نیازمند برنامه های متنوعی از جمله پزشکی ، حمایتی ، معیشتی ، آموزشی و فرهنگی دراستان تهران  اجرا کرده است.

اخبار مرتبط