رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: متولیان نظارت و بازرسی در خصوص متخلفان در امور صنوف هماهنگ عمل کنند. ب سیدعباس میری در خصوص نحوه بازرسی‌ها از اتحادیه‌ها و اصناف ورامین گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی فقط بر اساس دستورالعمل‌ها و مواد قانونی اقدام به بازرسی از اماکن صنفی می‌کنند. وی افزود: اتحادیه‌ها در […]

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: متولیان نظارت و بازرسی در خصوص متخلفان در امور صنوف هماهنگ عمل کنند.

ب سیدعباس میری در خصوص نحوه بازرسی‌ها از اتحادیه‌ها و اصناف ورامین گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی فقط بر اساس دستورالعمل‌ها و مواد قانونی اقدام به بازرسی از اماکن صنفی می‌کنند.

وی افزود: اتحادیه‌ها در بازرسی‌ها از صنوف وابسته به مسائلی همچون جواز کسب، رعایت مقررات قیمت‌گذاری و مسائل بهداشتی در محل کسب دقت می‌کنند و با افراد متخلف به‌شدت برخورد می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین همکاری اصناف با اداره اماکن نیروی انتظامی، تعزیرات و اداره صنعت و معدن را مناسب دانست و افزود: متولیان نظارت و بازرسی در خصوص برخورد با متخلفان با یکدیگر هماهنگ و همسو هستند و اجرای گشت‌های مشترک از موازی کاری خودداری می‌کند.

مهدی اسدی بازرس اتاق اصناف نیز در این خصوص گفت: اتاق اصناف بر اساس گزارشات مردمی و شکایت سایر کسبه و وظیفه سازمانی نسبت به بازرسی از صنوف و کسبه اقدام می‌کنند.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 850 فقره اخطار شامل اخطارها به واحدهای بدون پروانه کسب، اخطار در خصوص گران‌فروشی و عدم درج قیمت و مسائل بهداشتی و تکریم مشتری به واحدهای صنفی تسلیم شده است.

بازرس اتاق اصناف شماره تلفن 36259111 دفتر بازرسی اتاق اصناف و شماره 124 اداره صنعت و معدن را پل ارتباطی مردم اعلام کرد.

اخبار مرتبط