رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 24 May

خبر استان: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد در نشستی صمیمی با سردار ناظری فرماندهی انتظامی شرق استان تهران دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد؛ مهندس کوروش میرزایی شهردار شهر فرون آباد به همراه ریاست و اعضای شورای اسلامی با سردار ناظری فرماندهی انتطامی […]

خبر استان: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد در نشستی صمیمی با سردار ناظری فرماندهی انتظامی شرق استان تهران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد؛ مهندس کوروش میرزایی شهردار شهر فرون آباد به همراه ریاست و اعضای شورای اسلامی با سردار ناظری فرماندهی انتطامی شرق استان تهران دیدار کردند و در مورد همکاری های مشترک به تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار مهندس میرزایی ضمن تبریک و گرامیداشت هفته ناجا از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی جهت برقراری امنیت در منطقه تقدیر کرد.
شهردار فرون آباد افزود: تعامل نزدیک مدیریت شهری فرون آباد با نیروی انتظامی خدمات ماندگاری را برای منطقه به ارمغان خواهد آورد و در این زمینه شهرداری فرون آباد آمادگی کامل خود را اعلام می دارد.

سردار ناظری نیز ضمن تبریک انتخاب شهردار جدید فرون آباد گفت: برقراری امنیت مهمترین شرط لازم جهت توسعه و پیشرفت است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به تدابیر ویژه جهت ارتقاء امنیت افزود: در آینده ای نزدیک ۴ کلانتری و پلیس راهور جهت برقراری امنیت در شهرستان فعالیت خود را آغاز می کنند.

اخبار مرتبط