رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 16 July

خبر استان: توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین؛ خبر ابتلای یکی از شهروندان ورامین به تب کریمه تکذیب شد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین خبر ابتلای یکی از چوپانان منطقه به تب کریمه کنگو را تکذیب کرد. دکتر بابک بختیاری  اظهار کرد: ساعاتی پیش یکی از چوپانان منطقه به بیمارستان شهید […]

خبر استان:

توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین؛
خبر ابتلای یکی از شهروندان ورامین به تب کریمه تکذیب شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین خبر ابتلای یکی از چوپانان منطقه به تب کریمه کنگو را تکذیب کرد.

دکتر بابک بختیاری  اظهار کرد: ساعاتی پیش یکی از چوپانان منطقه به بیمارستان شهید مفتح ورامین مراجعه کرده و اظهار کرده که مبتلا به تب و لرز شده است.

وی افزود: پزشک مربوطه نیز به غیر از معاینات اولیه و تجویز داروهای معمول، با توجه به دستورالعمل فصل جاری، دستور آزمایش خون را برای فرد چوپان بیمار تجویز می‌کند.

بختیاری تاکید کرد: نتیجه آزمایش خون این فرد نیز نرمال بوده است ولی پزشک مربوطه محض احتیاط آزمایش تب کریمه کنگو را نیز با توجه به ارتباط فرد بیمار با دام، تجویز کرده است.

وی تصریح کرد: شهروندان دقت داشته باشند که پزشکان در این مواقع و تا اعلام نتیجه آزمایش تب کریمه کنگو، اگر بیمار به تب، خونریزی و افت پلاکت خون مبتلا باشد، شروع به تجویز داروهای درمان تب کریمه گنگو به بیمار می کنند که خوشبختانه هیچکدام از این علائم در این فرد مشاهده نشده است.

بختیاری خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز به شایعات مطرح شده در شبکه های مجازی توجه نکنند.

اخبار مرتبط