رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 February

خبر استان: سرقت مسلحانه در ورامین صورت نگرفته است   ورامین- فرمانده انتظامی شهرستان ورامین، شایعه سرقت مسلحانه در این شهرستان را رد کرد. سرهنگ شیخ مراد مرادی،  با رد شایعه وقوع سرقت مسلحانه در شهرک فجر شهرستان ورامین اظهار داشت: وقوع سرقت مسلحانه در شهرک فجر یک شایعه است و صحت ندارد. وی در […]

خبر استان:

سرقت مسلحانه در ورامین صورت نگرفته است

 
ورامین- فرمانده انتظامی شهرستان ورامین، شایعه سرقت مسلحانه در این شهرستان را رد کرد.

سرهنگ شیخ مراد مرادی،  با رد شایعه وقوع سرقت مسلحانه در شهرک فجر شهرستان ورامین اظهار داشت: وقوع سرقت مسلحانه در شهرک فجر یک شایعه است و صحت ندارد.

وی در تشریح این ماجرا افزود: یک خانم با اسلحه پلاستیکی وارد مغازه ای در شهرک فجر ورامین شده و اقدام به تهدید فروشنده مغازه که خود او نیز خانم بوده است، می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین اضافه کرد: فروشنده مغازه هم اسلحه پلاستیکی را از سارق گرفته و متوجه پلاستیکی بودن آن شده است.

وی ادامه داد: پلیس در تعقیب شخصی است که قصد سرقت با اسلحه پلاستیکی داشته است، چرا که اقدام وی سبب ایجاد وحشت در نزد شهروندان خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین ارزش ریالی اجناس سرقتی را کمتر از ۲۰ هزار تومان برآورد کرد و گفت: شایعه وقوع سرقت مسلحانه در شهرستان ورامین می تواند احساس امنیت را در جامعه از بین ببرد، من از مردم می خواهم اخبار را از رسانه های معتبر پیگیری کرده و به شایعات توجهی نکنند.

اخبار مرتبط