رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 February

خبر استان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین: بسیجیان ورامینی حضور حداکثری در مراسم 14 خرداد خواهند داشت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین از اعزام گسترده شهروندان و بسیجیان این شهرستان به مراسم گرامی‌داشت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) خبر داد. خبر استان: داوود اصغری در ورامین اظهار کرد: مفتخریم که در چنین ایامی و در […]

خبر استان:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین:
بسیجیان ورامینی حضور حداکثری در مراسم 14 خرداد خواهند داشت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین از اعزام گسترده شهروندان و بسیجیان این شهرستان به مراسم گرامی‌داشت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.

خبر استان:

داوود اصغری در ورامین اظهار کرد: مفتخریم که در چنین ایامی و در سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، با شهروندان و بسیجیان عزیز راهی حرم امام(ره) می‌شویم.

وی ادامه داد: سخنران مراسم بزرگداشت این روز مقام معظم رهبری خواهد بود و به همین جهت سعی می‌کنیم از طریق فراخوان‌های متعدد، زمینه را برای حضور آحاد مردم در این مراسم باشکوه فراهم کنیم.

اصغری بیان داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره و همچنین تبیین آرمان های مقدس حضرت امام خمینی(ره) از وظایف اصلی مجموعه ناحیه مقاومت بسیج ورامین است و کمیته پشتیبانی سپاه استان نیز با تامین افطاری زائران حرم امام(ره)، ما را در امر پذیرایی آنان یاری خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: اتوبوس‌های در نظرگرفته شده برای اعزام زائران حرم امام(ره) از ساعت 13 روز یکشنبه هفته آینده در مقابل حوزه های بسیج نواحی مختلف مستقر و ساعت نهایی حرکت به سمت حرم مطهر نیز 14 تعیین شده است.

اصغری اذعان داشت: با همکاری شهرداری ورامین، پیش بینی اعزام 2500 نفر در نظر گرفته شده و تمام تلاش خود را می کنیم تا این مراسم به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

اخبار مرتبط