رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 February

خبر استان: فرماندار پیشوا: برنامه های نیمه خرداد بر حسب باور و اعتقاد اجرایی می شوند فرماندار پیشوا گفت: برگزاری برنامه های نیمه خرداد بخشنامه ای نیست و بر حسب باور و اعتقاد اجرایی می شوند. خبر استان: به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، محمدکرم محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا بیان […]

خبر استان:

فرماندار پیشوا:

برنامه های نیمه خرداد بر حسب باور و اعتقاد اجرایی می شوند

فرماندار پیشوا گفت: برگزاری برنامه های نیمه خرداد بخشنامه ای نیست و بر حسب باور و اعتقاد اجرایی می شوند.

خبر استان: به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، محمدکرم محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا بیان داشت: پیشوا مهد قیام 15 خرداد و این قیام، یکی از سرمایه‌ها و ظرفیت‌های بی‌نظیر این منطقه است و در همین راستا برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه های این روز ضروری است.

محمدی با اشاره به برنامه های سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) در این شهر گفت: اعزام 1600 نفر به مرقد مطهر امام راحل(ره) و برگزاری راهپیمایی 15 خرداد از جمله برنامه های این روز در پیشوا پیش بینی شده است.

وی مدیران شهرستان را ملزم به تلاش جدی در جهت رفع نیازهای مردم دانست و افزود: مدیران به نیازهای مردم توجه کنند و به دنبال حاشیه نروند و در این صورت، مردم نیز به طور حتم قدردان آنان خواهند بود.

محمدی با اشاره به پیگیری عوارض آلایندگی به شهرستان پیشوا گفت: خوشبختانه پیگیری های صورت گرفته، نتیجه نسبتا خوبی را به همراه داشته است و  بخشی از عوارض آلایندگی به این شهرستان اختصاص یافته که امیدواریم با همراهی مدیران شهرستانی، بخش اعظمی از این عوارض، معطوف به بهداشت و عمران روستاها گردد.

محمدی در ادامه جلسه لزوم برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در پیشوا، لزوم نظرات کارشناسی مدیران در جهت اعتبارات سال جاری و پیگیری تخصیص اعتبارات و ضرورت برگزاری باشکوه برنامه های 14 و 15 خرداد را مورد تاکید کرد.

فرماندار پیشوا در پایان پیگیری مباحث درمانی شهرستان، احداث راه دسترسی پیشوا به گرمسار و ایجاد سایت اداری را از جمله اولویت های منطقه در سال جاری دانست و از مدیران مربوطه خواست نسبت به پیگیری آنها اهتمام لازم را داشته باشند.

اخبار مرتبط