رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 February

خبر استان: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک:   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک گفت: تاکسی‌ها با استفاده از دستگاه هوشمند GPS و پرداخت الکترونیک کرایه مسافران خود را الکترونیکی پرداخت می‌کنند. خبر استان:داود دوستی اظهار داشت: برای بهره وری از ناوگان حمل و نقل دورن شهری، هوشمند سازی تاکسیرانی در الویت سازمان قرار دارد و […]

خبر استان:

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک:

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک گفت: تاکسی‌ها با استفاده از دستگاه هوشمند GPS و پرداخت الکترونیک کرایه مسافران خود را الکترونیکی پرداخت می‌کنند.

خبر استان:داود دوستی اظهار داشت: برای بهره وری از ناوگان حمل و نقل دورن شهری، هوشمند سازی تاکسیرانی در الویت سازمان قرار دارد و از سال 95 ما این اقدام را شروع کرده ایم.

وی گفت: تاکسی ها با استفاده از دستگاه هوشمند GPS و پرداخت الکترونیک مسافران می توانند کرایه خود را با استفاده از کارتخوان حساب کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک تاکید کرد: سامانه هوشمند تاکسیرانی مشتمل بر تامین و  نصب دستگاه تاکسی متر، رابط پرداخت آنلاین و آفلاین کرایه در تاکسی،  سامانه‌های گزارش گیری  AVL و AFc  مطابق با به‌روزترین تکنولوژی در صنعت حمل و نقل دنیا است که روند پیاده سازی آن از سال گذشته برروی تاکسی ها به صورت پایلوت آغاز و به همت مدیران بانک شهر و شهرداری به بهره برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: هوشمند سازی تاکسیرانی نه تنها سبب رفاه حال شهروندان و رانندگان تاکسی می‌شود بلکه خدمات رسانی به مردم تسریع می‌یابد و همچنین سبب تسهیل در نظارت بر فعالیت تاکسی‌ها می گردد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک با اشاره به یکی از مزیت‌های سیستم مدیریت ناوگان تاکسی GPS، افزود: این سیستم به شهروندان و رانندگان کمک می‌کند تا از طریق شناسایی مسیرهای کم ترافیک‌، سرویس‌رسانی دقیق‌تر و منسجم‌تری را ارائه و کنترل دقیقه ای و لحظه ای داشته باشند.

وی گفت: دریافت تسهیلات بانکی، دریافت لوازم مصرفی خودرونظیر لاستیک، روغن، باطری و غیره بصورت اقساط، بهره مندی از خدمات ویژه تعمیرگاه های ایران خودرو و سایپا از مزایای استفاده از دستگاه کارت خوان برای رانندگان امکان پذیر است.

دوستی افزود: این کارت های قابل استفاده در تاکسی، اتوبوس، مترو، نانوائی ها و شبکه تخفیف همیان می باشد و کرایه مسافر بصورت آنی به حساب واریز می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک به منظور ارتقای کیفیت خدمات‌دهی برای رضایتمندی شهروندان انجام می‌شودف تا مسافران با خیال راحت مسیر خود را طی کنند.

اخبار مرتبط