رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 February

خبر استان: رئیس اداره بهزیستی قرچک: ۳ هزار کودک قرچکی در طرح غربالگری شنوایی شرکت کردند قرچک- رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک از اجرای طرح غربالگری شنوایی برای۳ هزار نوزاد قرچکی در این شهرستان خبر داد. خبر استان:سید حمید رضا نعمتی در این خصوص اظهار داشت: در سال ۹۵ تعداد ۳۰۲۷ نوزاد در پایگاه های […]

خبر استان:

رئیس اداره بهزیستی قرچک:

۳ هزار کودک قرچکی در طرح غربالگری شنوایی شرکت کردند

قرچک- رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک از اجرای طرح غربالگری شنوایی برای۳ هزار نوزاد قرچکی در این شهرستان خبر داد.

خبر استان:سید حمید رضا نعمتی در این خصوص اظهار داشت: در سال ۹۵ تعداد ۳۰۲۷ نوزاد در پایگاه های ثابت و سیار طرح غربالگری شنوایی اداره بهزیستی شهرستان قرچک انجام شده است که از این تعداد ۱۱ کودک به مرحله مداخله و پیگیری « ای. ای. بی. آر» ارجاع شده که در نهایت سالم تشخیص داده شده اند.

وی افزود:  طرح غربالگری شنوایی نوزادان در سال جاری روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته ساعت۹ الی ۱۲ در مرکز سلامت جامعه شهری امام خمینی(ره) به آدرس قرچک، خیابان مخابرات، آزاده ۵ و روزهای چهارشنبه در مرکز فردیس به آدرس خیابان مسجد جامع، نرسیده به میدان فردیس در حال اجرا می باشد.

نعمتی از کلیه خانواده های ساکن شهرستان قرچک که دارای فرزند نوزاد می باشند درخواست کرد که جهت معاینه فرزندان خود به پایگاه های یاد شده مراجعه کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک در ادامه بیان داشت: شهروندان شهرستان قرچک می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی سازمان بهزیستی از مشاوره کارشناسان و مخصصان سازمان در زمینه های فردی، فرزند پروری، مشاوره تحصیلی و مشاوره خانوادگی بهره مند شوند.

سید حمید رضا نعمتی در پایان خاطرنشان کرد: تمام افرادی که به نحوی نیازمند خدمات مشاوره ای هستند می توانند با شماره تلفن رایگان ۱۴۸۰ سازمان بهزیستی تماس حاصل کرده و از خدمات تخصصی این سازمان بصورت رایگان استفاده نمایند و در صورت نیاز به مشاوره حضوری به آدرس قرچک، میدان امام خمینی(ره)، خیابان بلوار دانشگاه، جنب اداره آب و فاضلاب اداره بهزیستی شهرستان قرچک مراجعه کنند.

اخبار مرتبط