رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲ رجب ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 26 February

خبر استان: استاندار تهران در نامه ای خطاب به رییس سازمان صدا و سیما خواستار بازگشت رویکرد استانی شبکه پنجم سیما شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، متن نامه سیدحسین هاشمی به این شرح است: جناب آقای دکتر علی عسگری  ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم استان تهران […]

خبر استان: استاندار تهران در نامه ای خطاب به رییس سازمان صدا و سیما خواستار بازگشت رویکرد استانی شبکه پنجم سیما شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، متن نامه سیدحسین هاشمی به این شرح است:
جناب آقای دکتر علی عسگری
 ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
استان تهران به عنوان عاصمه ی ایران اسلامی، ظرفیت ها ی اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی بسیاری را در دل خود جای داده است . توجه شاسیته به این ظرفیت ها زمینه توسعه پایدار و متوازن را برای این خطه استراتژیک فراهم می آورد.
وجود اقوام گوناگون  و همزیستی مسالمت آمیز آنان در فضای عطر آگین استان تهران فرصتی مغتنم و ارزشمند  برای رسیدن به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ظهور و بروز رسانده است .
بی شک انعکاس این ظرفیت راهبردی، نیاز به شبکه ای توانمند در حوزه ی رسانه داشته و دارد.
در سال های اخیر شاهد حذف رویکرد استانی شبکه پنج سیما بودیم که آسیب قابل توجهی را به مجموعه استان وارد نمود.
تدبیر جنابعالی در بازگرداندن این شبکه به حوزه اختصاصی استان تهران و عنایت عالمانه ی آن جناب به درخواست مردم شریف و مسوولان دلسوز تهران، حکایت از درک بالا و نگاه کارشناسانه ی مدیریت کنونی حاکم بر صدا و سیما دارد.
اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم ائمه جمعه ، اعضای گرانقدر شورای تامین، مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین شهروندان تهرانی از تصمیم قاطع جنابعالی و همچنین درایت معاونت فرهیخته ی سیما ی جمهوری اسلامی ایران کمال سپاس گذاری را داشته و ضمن درخواست همکاری و هماهنگی تنگاتنگ  بین رسانه ملی با مدیریت اجرایی استان، دوام توفیقات شما و همکاران ارزشمندتان را از درگاه حضرت حق مسالت دارم.
سید حسین هاشمی
استاندار تهران

اخبار مرتبط