رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲ رجب ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 26 February

خبر استان: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی روزسه شنبه با عنوان « ذوالفقار 95 » در شهرستان های زیر پوشش فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران آغاز شد. در این طرح که با محوریت شهرستان پاکدشت و در فرماندهی انتظامی این شهرستان آغاز شد، نیروهای پلیس با همکاری مردم با مخلان امنیت برخورد می کنند. فرمانده […]

خبر استان: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی روزسه شنبه با عنوان « ذوالفقار 95 » در شهرستان های زیر پوشش فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران آغاز شد.

در این طرح که با محوریت شهرستان پاکدشت و در فرماندهی انتظامی این شهرستان آغاز شد، نیروهای پلیس با همکاری مردم با مخلان امنیت برخورد می کنند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در مراسم آغاز اجرای این طرح گفت: طرح ذوالفقار 95 به مدت سه روز اجرا می شود.
سرهنگ عبدالرضا ناظری افزود: در این طرح 500 نفر از نیروهای پلیس با همکاری مردم در حوزه های مختلف امنیتی با مخلان امنیت به مقابله می پردازند.
وی اولویت اجرای این طرح را مبارزه باقاچاق، دستگیری باندهای سرقت، دستگیری اراذل و اوباش و فروشندگان مواد مخدر یاد کرد.
ناظری همکاری مردم را مهمترین عامل در اجرای دقیق این طرح اعلام کردو از آنان خواست تا با همکاری مستقیم با نیروهای پلیس در ایجاد امنیت پایدار مشارکت داشته باشند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در ورامین مستقر است.

اخبار مرتبط