رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۸ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 2 April

خبر استان: همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شهرهای استان تهران شاهد خروش انقلابی مردمی بود که اوج بصیرت و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند. به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شهرهای استان تهران شاهد خروش انقلابی مردمی بود که  اوج بصیرت و دشمن شناسی خود را […]

خبر استان: همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شهرهای استان تهران شاهد خروش انقلابی مردمی بود که اوج بصیرت و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شهرهای استان تهران شاهد خروش انقلابی مردمی بود که  اوج بصیرت و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند.

مسیرهای منتهی به راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای مختلف استان تهران مملو از زنان و مردانی بود که آمده بودند تا بار دیگر از آرمان فلسطین دفاع و بر حذف کامل اسراییل از نقشه جهان تأکید کنند.

مردم روزه دار استان تهران قبل از شروع راهپیمایی، خود را به مسیرهای اعلام شده رسانده بودند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر می دادند.

پوسترهای متعددی با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل در دستان راهپیمایی کنندگان استان تهران قرار داشت و برخی از شرکت کنندگان نیز آدمک های سران استکبار را حمل می کردند.

نهادهای خدمت رسان نیز آتش نشانی، اورژانس، مترو، هلال احمر و غیره نیز در آماده باش کامل قرار داشته و به راهپیمایی کنندگان خدمات لازم را ارائه می کردند.

میزان قطارهای شرکت مترو برای رساندن مردم به مسیرهای راهپیمایی نیز افزایش پیدا کرده بود و خدمات ویژه ای نیز از سوی این شرکت به راهپیمایی کنندگان ارائه شد.

بسیاری از روزه اولی ها نیز در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و بر حمایت از قدس شریف و آرمان فلسطین تأکید کردند.

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس موجب تقویت جبهه مقاومت می شود

رضا اردستانی یکی از جوانان شرکت کننده در راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس یک تکلیف شرعی است.

وی افزود: امام راحل با تیزبینی و هوشیاری خود، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند و این روز به اجتماع بزرگ آزادی خواهان جهان بر ضد دشمنان اسلام تبدیل شده است.

اردستانی ادامه داد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، فرصتی برای نشان دادن عمق دشمن ستیزی ملت ایران با استکبار است و قطعا دشمنان، پیام حضور مردم را درک می کنند.

وی بیان داشت: بدون تردید حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، موجب تقویت جبهه مقاومت و ترس اسراییل خواهد شد.

راهپیمایی روز قدس در ۳۸ نقطه استان تهران برگزار شد

حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس ستاد برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس شهرستان های استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری حماسه حضور مردم در ۳۸ نقطه استان اظهار داشت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در ۳۸ نقطه استان تهران برگزار شد.

وی افزود: بر اساس اطلاعات واصله، حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پرشور و وصف ناشدنی بوده و این نشان دهنده بصیرت و هوشیاری مردم استان تهران است.

آرمان قدس شریف فراموش شدنی نیست

محمودی ادامه داد: مردم استان تهران علیرغم گرمای هوا در صحنه حضور پیدا کرده و نشان دادند که آرمان فلسطین و قدس شریف هیچگاه به فراموشی سپرده نمی شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران اضافه کرد: حضور باشکوه و دشمن شکن مردم استان تهران در راهپیمایی روز قدس پیام روشنی را به استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل انتقال داد و آن این است که ملت انقلابی ایران همواره در میدان حضور داشته و توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

وی متذکر شد: حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب خوشحالی دوستداران انقلاب اسلامی و خشم و ناامیدی دشمنان نظام می شود و این امر را باید به فال نیک گرفت.

محمودی بیان داشت: ستادهای برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرستان های استان تهران برای برگزاری باشکوه این مراسم زحمات فراوانی را کشیدند و باید از همه اعضای ستادهای فعال در استان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با شکوه وصف ناشدنی در شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند، فیروزکوه، اسلامشهر، شمیرانات، رباط کریم، بهارستان، شهریار، شهرقدس، ملارد و غیره برگزار شد.

 

اخبار مرتبط