رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲ رجب ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 26 February

خبر استان: همزمان با هفته صرفه جویی دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی اقدام به برپایی مسابقه ای با عنوان بیان یک تجربه ویژه اصحاب رسانه نموده است. مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: این فراخوان با هدف مشارکت و همکاری بیشتر با خبرنگاران و اصحاب رسانه با […]

خبر استان: همزمان با هفته صرفه جویی دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی اقدام به برپایی مسابقه ای با عنوان بیان یک تجربه ویژه اصحاب رسانه نموده است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: این فراخوان با هدف مشارکت و همکاری بیشتر با خبرنگاران و اصحاب رسانه با موضوع بهینه سازی مصرف آب انجام می‌شود.

سعید محمدیان افزود: این مسابقه در سه محور پیشنهادی تأثیر رسانه در اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم نسبت به مسائل مربوطه آب، نقش رسانه در فرهنگ سازی و نهادینه کردن مصرف بهینه آب و نقش رسانه در سازگاری با کم آبی طراحی شده است.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان تا تاریخ بیستم تیرماه سال جاری می‌توانند به نشانی الکترونیکی ravabet.abfa@seast.tpww.ir آثار خود را دریکی از قالب‌های گزارش، بیان تجربه و شرح واقعه و یادداشت ارسال نمایند.

 

اخبار مرتبط